BUĎ POZDRAVEN BODRÝ POUTNÍKU !!!

Tady se dozvíš něco o labyrintu, kterému říkají

B.P., beepee, Kris,...

Chtělo se mi napsat: “nehledě na to, jak mi říkají, jsem taková a maková”, ale ono právě to, jak mi říkají, možná bude nejlepším vodítkem po sousoší, kterému říkám JÁ. Rozhodně prosím, aby tu laskavý čtenář nehledal kompletní charakteristiku nebo třeba návod k použití. Jde o to, aby tyhle stránky nebyly anonymní. Když budou mít tvář, možná budou moci lépe, srozumitelněji promlouvat. A těch tváří tu představuji rovnou několik…

B.P.
Na počátku to byla malá skautka, které říkali Brouk Pytlík. Vyrostla ve 110. oddíle skautek v Praze 4 na Jižním Městě, kam vstoupila v páté třídě. Chtěla být buď snědým indiánem nebo aspoň kopií Mirka Dušína, když byla malá. Když vyrostla, jela na akci zvanou FONS a tam jí lidičky oslovovali BíPí. Ta zkratka zněla – zejména mezi skauty - elegantně, tak si jí osvojila. Navíc to svým způsobem i zvedalo nároky na chování, aby nedělala Baden Powelovi ostudu :) Někdy to dá dost práce.
Co všechno znamená B.P. dnes? Je toho hoooodně - tady: BP Slabě, ale přece udržuje kontakt s domovským oddílem a aspoň na táborech měla šanci mu něco vrátit, když tam strašila v kuchyni. Častěji je mezi sestřičkami z roverského kmene, který si říká Rychlá Rota. Více o RR je v Bandě Přátel. Na expedice a puťáky s nimi nejezdí, protože má trable s koleny a moc toho nenachodí. A protože bydlí dost ”z ruky”, není to s ní organizačně nejsnažší (a je jí to líto), ale kde je vůle, tam je i cesta :)

Beepee
Zkráceně jen "Bee", což znamená anglicky včela. Jak se to na mě podepsalo, to je vidět... :) Beepee můžeš potkat na BBSce nebo na icq, je to závislačka ;) Visí na netu, když se jí nechce být pilná. Ráda se tu baví se milými lidmi, nesnáší hulváty a sprosťáky a trpí, když někdo mrzačí pravopis. Ofšem gdyž má náladu, ráda češtinu dost pošťuchuje - třeba na Písmákovi. Na net se chodí odreagovat. Dost lidiček z netu zná osobně a pokaždé doufá, že tam zrovna pár známých bude, aby jí dodali elán. Do počítačů pořád ještě moc nevidí, ale snaží se, učí se.
Důkazem jsou i tyhle stránky, nebo tyhle beepee.bloguje.cz ;)))


A co "civil"?...

Tak třeba Kris., Kristie
Tak mi říká hlavně maminka (dále jako BPM) a tohle oslovení je mé nejmilejší, to jsem prostě já.
Krisťula se rozhodla něco se sebou udělat, vyrůst, dospět, postavit se na nohy. Drží se poznání, že na světě není nikdy dost úsměvů, pohody a lásky. Je to společenská Ryba labužnice. Ráda se dobře nají, neustále se setkává se svými přáteli, po večerech buď někde lítá nebo má párty doma, anebo taky ne – jen v klidu nicnedělá, třeba s knížkou nebo u počítače. Chodí moc ráda do kina, kdykoli dávají něco zajímavého. Zbožňuje zimní plesy, ráda si zpívá. Ve vodě je jako doma, kdysi chodila na jógu, zpovzdálí pokukuje, jak máma cvičí tai-ji, někde v hlavě má střípky chi-kungu... zkrátka má slabost pro netradiční tradiční čínská cvičení ;)
Tahle slečna byla vždycky dost přemýšlivá, ve škole snaživá, většinou pečlivě psala domácí úkoly, na sebe je přísná, ctižádosti má relativně dost, při zkouškách je to trémistka a ”nervák”, hlavně pokud ví, že nic neví. Bude z ní za chvilku genetička. Dá se s ní otevřeně mluvit, málo kdy ji něco vytočí nebo urazí. Není zrovna šéfovský typ, ale nemá ráda, když se věci zbytečně vlečou, takže když není nikdo jiný, kdo by se té role ujal, vezme ji. Radši ale dělá tichou podporu v pozadí, kryje záda. Cení si vychování ”staré školy”.
Možná působí i seriózně, ale spíš sama sebe označuje jako bláznivou Pražačku.

:)


Tudy můžeš zase na rozcestí.